Serwis narciarski Zabrze

Serwis narciarski Zabrze to zimowa część działalności Serwissport.pl. Zadbamy o Twoje narty i deski snowboardowe tak, byś na stoku czuł się pewnie, a dynamika jazdy była na najwyższym poziomie. Nasza praca odbywa się ręcznie więc zyskujesz pewność, że precyzyjnie zadbamy o ostre krawędzie nart, uzupełnimy ubytki ślizgu, a smar przez nas nałożony pozwoli poruszać się w otoczeniu mroźnym oraz podczas odwilży.

Serwis nart Zabrze zapewnia profesjonalne ręczne ostrzenie krawędzi na pożądany przez użytkownika kąt. Dobiera się go w zależności od umiejętności narciarskich oraz efektów, jakie chcą Państwo uzyskać na stoku. Do nadania odpowiedniej ostrości krawędziom wykorzystujemy całą gamę pilników, w której skład wchodzą zarówno te stalowe, jak i diamentowe. Jeżeli nie znają Państwo właściwego parametru dla siebie wystarczy krótka rozmowa z naszym pracownikiem, który oceni jaka wartość będzie najlepsza tak, by uzyskać czystą przyjemność z jazdy. Te zabiegi są stosowane przez Serwissport.pl również na deskach snowboardowych, co oznacza, że świadczymy pełen zakres usług sprzętu zimowego.

Jazda na stoku powoduje często uszkodzenia ślizgu, które powodowane są przez kamienie lub korzenie wystające spod śnieżnej warstwy. Ich uzupełnienie jest konieczne byś mógł stawić czoło kolejnemu sezonowi zimowemu. Zalewamy ubytki tworzywa, z którego spód desek i nart został wykonany, co przedłuża żywotność Państwa sprzętu narciarskiego. Serwis narciarski w Zabrzu realizowany przez Serwissport.pl dba także o smarowanie nart, które odbywa się metodą na gorąco. Wykorzystywane przez nas woski pozwalają na podejmowanie się wypadów na stok w szerokim zakresie temperatur więc raz nasmarowane narty posłużą nam przez cały zimowy sezon. Używamy specjalnego żelazka serwisowego, które rozgrzewa smar pozwalając mu wniknąć w ślizg. Ten zabieg ponawiamy kilka razy tak, by efekt był jak najlepszy. Po sezonie narciarskim warto nas odwiedzić, by zabezpieczyć sprzęt przed warunkami, w którym będzie przetrzymywany tak, by krawędzie nie rdzewiały, co wydłuży żywotność naszych nart.