Opinie i recenzje serwissport.pl

Przedstawiamy opinie oraz recenzje naszych Klientów. Wszystkie z nich pochodzą z naszego profilu na Facebooku lub z profilu w mapach Google. Zachęcamy do odwiedzin naszego profilu w social media oraz do wystawiania własnych ocen w Google. Linki do źródeł poniższych opinii znajdziecie pod obiema sekcjami.

Recenzje z Facebooka

Katarzyna
Jestem bardzo zadowolona. Dzisiaj zostawiłam w serwisie mój rower na mały przegląd i wymianę kilku części. Szybko, sprawnie i rzetelnie wykonana praca. Miły właściciel! Serdecznie polecam wszystkim! Oczywiście rower od razu przetestowany! Idealnie!!!
5/5
Bartosz
Fachowo, szybko, w rozsądnych cenach. Czego chcieć więcej.
5/5
Emi
Wszystkich, którzy mają rowery zachęcam do odwiedzenia tego miejsca. Dziś przekonałam się jak przegląd i odpowiednie ustawienie roweru może ułatwić życie i sprawić, że rowerem będzie się jeździło dużo bardziej komfortowo gdy wykona te usługi osoba, która się na tym zna. Dodatkowo ceny są naprawdę niskie, czas wykonania usługi ekspresowy i bardzo miła obsługa. SERDECZNIE POLECAM
5/5
Damian
Dla mnie najlepszy serwis rowerowy w Zabrzu. Wszystko szybko, solidnie, bezpiecznie i tanio. Szczerze polecam.
5/5
Marcin
Co tu dużo pisać? Doskonały serwis. Polecam.
5/5
Mateusz
Bardzo serdecznie polecam ten serwis wiele razy juz oddałem tam rower do naprawy i za każdym razem wyszedłem zadowolony.
5/5
Andrzej
Polecam w opór gość zna się na tym co robi z pełnym zaufaniem zostawiłem rower wartości średniej klasy samochodu i to napewno nie będzie moja ostatnia wizyta.
5/5
Dawid
Dobre ceny, części i obsługa, polecam
5/5

Opinie z Google Maps

STUNTER PL
Najlepszyserwis rowerowy
5/5
mateusz
Obsługa bardzo pomocna, miła Polecam 🙂
5/5
PHARAON
W końcu porządny serwis w Zabrzu! Polecam każdemu!
5/5
Katarzyna
Jestem bardzo zadowolona. Dzisiaj zostawiłam w serwisie mój rower na mały przegląd i wymianę kilku części. Szybko, sprawnie i rzetelnie wykonana praca. Miły właściciel! Serdecznie polecam wszystkim!
5/5
Mariusz
W żadnym innym serwisie nie poczęstowano mnie kawą. Spoko gościu na miejscu. Ładny lokal, niewygórowane ceny, fajny pomysł na ladę sprzedażową, widać że właściciel ma łeb na karku. Polecam!
5/5
FRANEK ZIMNY CHIRURG
Polecam serdecznie, bardzo miła obsługa szybka i dobrze wykonana praca. Nic tylko korzystać z serwisu i cieszyć się z bezawaryjnej jazdy !!!
5/5
Mariusz Dariusz
Profesjonalna i fachowa obsługa zarówno w zakresie napraw jak i w przypadku doboru dodatkowych akcesoriów. Bardzo dobrze, że takie miejsce znalazło się w Zabrzu. Serdecznie polecam każdemu, w szczególności na jakoś wykonywanych usług oraz ceny!
5/5
Szymi Enduro
Bardzo serdecznie polecam ten serwis ostatnim czasem oddałem swój rowerek i wyszedłem bardzo zadowolony. Bardzo dobre ceny i wgl polecam wszystkim ten serwis oddawajcie tutaj swoje rowery będziecie bardzo zadowoleni.
5/5

Dziękujemy za wystawienie naszemu serwisowi wszystkich opinii oraz za wszystkie pozytywne słowa! Udostępniajcie nasz profil swoim znajomym.