Składanie i renowacja rowerów

Firma serwissport.pl poza kompleksowym serwisem rowerowym, oferuje również inne usługi związane z rowerami.

Składanie rowerów

Rowery stają się coraz bardziej zaawansowanymi mechanizmami wykorzystującymi w swojej konstrukcji coraz więcej zróżnicowanych technologii. Wpływa to nie tylko na komfort jazdy nimi, ale również na ich możliwości. Rowery dla osób, które szczególnie interesują się ekstremalnym, czy półzawodowym kolarstwem – niezależnie od tego czy preferują jazdę przełajową, terenową, górską czy szosową – wymagają dobierania lepszych komponentów, mocniejszych ram, bardziej zaawansowanych napędów, lepszych jakościowo osprzętów czy uważnego dopasowywania detali, które wpływają na całościową przyjemność z jazdy.

Oznacza to, że dla wielu osób idealną opcją zamiast kupna gotowego roweru jest jego składanie, to jest złożenie ze starannie dobranych do siebie elementów i części. Składanie rowerów to usługa, którą wykonujemy w serwissport.pl – świadczymy usługi związane z doborem części oraz wykonujemy pełny montaż na życzenie Klienta.

Koszt złożenia roweru ustalany jest indywidualnie.

Renowacja rowerów

Jesteś w posiadaniu roweru, do którego masz szczególny sentyment? W serwissport.pl możesz zlecić usługę renowacji roweru. Oznacza to, że na życzenie klienta, jesteśmy w stanie odświeżyć jego stan, wygląd oraz znacząco poprawić jego parametry jezdne. Dzięki nam stary rower, często zardzewiały i zwyczajnie zepsuty, będzie gotowy do drogi.

W skład usługi wchodzi odświeżenie, odmalowanie, impregnacja wszystkich części. Dorabiamy detale i w razie konieczności dopasowuje nowe części do starego modelu. Należy mieć na uwadze, że ze względu na wiek wielu rowerów, kompletna renowacja może wymagać połączenie nowoczesnych rozwiązań z dawnym designem czy projektem. Staramy się jednak znajdować kompromis pomiędzy zachowaniem oryginalnego wyglądu a funkcjonalnością roweru.

Koszt renowacji roweru ustalany jest indywidualnie.