Rowery zimą

Przechowalnia rowerów w Zabrzu

Nadchodzi okres zimowy, więc wielu z nas przenosi swoje rowery do piwnic, garaży lub na strychy naszych domów. Jednak są to miejsca, gdzie bicykle nie zawsze są bezpiecznie, gdyż grozi im wilgoć prowadząca do rdzy, stęchlizna, kurz wchodzący w najdrobniejsze elementy osprzętu, a także, co najgorsze, kradzież.

Dlatego serwissport.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów otwierając zimową przechowalnię rowerów. Oddając nam swój środek transportu, oprócz kilkumiesięcznego „garażowania”, zyskasz pełen serwis roweru oraz jego czyszczenie, więc z pierwszymi ciepłymi dniami wsiądziesz na zadbany i w pełni sprawny rower. Dodatkowo każdy z klientów naszego serwisu otrzyma opis stanu technicznego swojego sprzętu z sugestiami o jakie podzespoły należy zadbać, by nasz jednoślad wiernie służył przez kolejny sezon.

Zapraszamy do serwissport.pl!

Nasza oferta obejmuje:

 • Ponad 50 bezpiecznych miejsc na rower;
 • Pełen serwis roweru;
 • Mycie roweru po to, by lśnił swoim blaskiem, a cały osprzęt działał płynnie;
 • Odbiór roweru od klienta;
 • Przechowywanie rowerów od 31 października do 31 marca;
 • Oferujemy różne abonamenty w zależności od Państwa potrzeb. Wybór każdej z opcji wiąże się z odbiorem roweru gratis realizowanym przez pracownika serwissport.pl.

Opcja I

25 PLN za miesiąc + 60 PLN jednorazowo za przegląd roweru.

Usługa przechowania wraz z podstawowym przeglądem roweru obejmuje:

 • Kontrolę stanu technicznego roweru;
 • Regulację przerzutek poprawiająca płynność jazdy rowerem;
 • Regulację hamulców dla większego bezpieczeństwa jazdy;
 • Kontrola połączeń śrubowych dla trwałości całej konstrukcji;
 • Konserwację łańcucha oraz smarowanie;
 • Sprawdzenie stanu rozciągnięcia łańcucha i zużycia kasety;
 • Uzupełnienie ciśnienia w ogumieniu
 • Jazda testowa pod obciążeniem;

Opcja II

30 PLN za miesiąc

Usługa obejmuje przechowanie dostarczonego przez Klienta roweru. Rower jest oddawany Klientowi w stanie, w którym został zdany do przechowalni.

Dodatkowe opcje:

Mycie roweru  – 40 PLN

Do przechowalni przyjmowane są wyłącznie rowery czyste (nie ubłocone, nie ociekające smarem lub olejem itp.)

Posezonowy dowóz roweru do klienta – 20 PLN

Istnieje możliwość odbioru roweru naszym firmowym autem spod wskazanego przez Klienta adresu na terenie miasta Zabrza i okolic. Termin prosimy ustalać telefonicznie pod numerem: 518-444-383.


REGULAMIN i WARUNKI PRZECHOWYWANIA ROWERÓW

 1. Rowery powierzone firmie serwissport.pl Łukasz Nogieć przechowywane są w bezpiecznym magazynie. Magazyn jest w okresie zimowym ogrzewany. Za rowery klientów w okresie przechowywania odpowiada firma serwissport.pl Łukasz Nogieć
 2. Opłatę za przechowanie roweru klient reguluje w momencie zawarcia umowy. Firma nie zwraca pieniędzy, w przypadku gdy klient odbiera rower przed ustalonym okresem magazynowania. Klient zobowiązany jest potwierdzić odbiór roweru z trzydniowym wyprzedzeniem.
 3. Odbiór roweru następuje po okazaniu dokumentu przyjęcia roweru do przechowalni. Dokument taki otrzymuje klient w dniu przyjęcia roweru do przechowalni. W przypadku zgubienia dokumentu, rower zostanie wydany na podstawie dowodu osobistego zleceniodawcy lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.
 4. Rower zdany do przechowalni powinien być czysty, w innym przypadku koszt mycia wynosi 40 zł.
 5. Rower w dniu przyjęcia do przechowalni zostaje sprawdzony pod kątem technicznym przez Naszych mechaników. Wykonujemy zdjęcia poglądowe rowerów oraz spisujemy w karcie wszelakie usterki/uwagi.
 6. Rower nie powinien posiadać dodatkowych akcesoriów typu linki zabezpieczające, liczniki, sakwy, bidony, foteliki dziecięce itp.
 7. Przechowalnia firmy serwissport.pl przechowuje rowery w okresie jesienno-zimowym, czyli od 31 października do 31 marca. Opłata wynosi:
  • opcja I – z przeglądem -1 miesiąc -25zł + przegląd 60zł
  • opcja II- bez przeglądu – 1 miesiąc -30zł
  • opłata za każdy kolejny rozpoczęty miesiąc wynosi 30zł.
 8. W przypadku nieodebrania roweru w określonym terminie, zostanie naliczona dodatkowa opłata za każdy kolejny rozpoczęty miesiąc – 30zł.
 9. Na życzenie zleceniodawcy istnieje możliwość odebrania i/lub dostarczenia roweru pod wskazany w dokumencie przyjęcia roweru do przechowalni (Zabrze i okolice do 20 kilometrów). Transport na terenie miasta kosztuje 20 zł, poza terenem miasta cena dowozu uzgadniana jest indywidualnie.
 10. W przypadku konieczności wykonania napraw, nie znajdujących się w zakresie „przeglądu podstawowego”, informujemy klienta o możliwości przeprowadzenia dodatkowych czynności serwisowych, które są dodatkowo płatne
 11. Opłatę za przechowanie należy uiścić w momencie oddania roweru do przechowalni.
 12. Opłata za naprawę roweru, uiszczana jest w momencie odebrania roweru przez klienta.
 13. Zleceniodawca powinien posiadać: dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem (prawo jazdy, paszport) potwierdzający tożsamość.